Kopš lielāko dienas daļu pavadu audzinot bērnus, dalos ar pieredzi pļāpu portālos, taču arī šeit droši vien kādai noderēs manas pēdējā laika atklāsmes, kā ātrāk iegūt valsts apmaksātu medicīnas palīdzību lielajās klīnikās.
Vēl pirms pusgada biju pilnīgi pārliecināta, ka visātrāk pierakstu organizēt ar elektroniskā pasta starpniecību. Atbildes par iespējamo pierakstu bija operatīvas, precīzas un mazāk kā diennakts laikā jautājums bija atrisināts. Diemžēl jau martā secināju, ka sūtītās vēstules sāk pazust vai atbildēts tiek nedēļas laikā. Iespējams mainījusies organizatoriskā struktūra vai cilvēki, jo nomainīts arī tālruņa numurs, pa kuru veicams pieraksts un šobrīd BKUS pierakstu var veikt no 8.00 līdz 20.00.
Visbiežāk secināsiet, ka pieraksts pie dažiem no ārstiem pieejams vien pēc 3-4 mēnešiem (vasara ir atvaļinājumu sezona ar BKUS speciālistiem). Taču vienu vai divas reizes nedēļā uzzvanot uz info tālruni un pārbaudot vakantās vizītes, jūs varat izmantot kāda vecāka atteiktu vietu. Ņemot vērā darba apjomu, kāds ir reģistratūrā un to, kā organizēts šobrīd darbs, reģistratūras darbinieki diez vai varētu vēl nodarboties ar atzvanu kādam vecākam, kas gatavs operatīvi mainīt plānus un izmantot pieejamo logu ātrāk.
Zvanīju katru nedēļu vismaz vienu reizi vairākas nedēļas no vietas. Šobrīd varu ieteikt, ka visvieglāk informatīvo tālruni sazvanīt pēc darba laika t.i. 18.00-20.00, kad man paveicās uzķert brīvu gastroenterologa vizīti uz nākamā rīta 9.00. Visgrūtāk vai pat teju neiespējami šķiet sazvanīt dienas vidū.
Tāpat, protams, gribu atgādināt, ka tas, ka atradāt citu vizīti agrākā laikā, nenozīmē, ka automātiski tiek atcelta jūsu iepriekš pieteiktā vizīte. To jādara pašiem. Un to ērti var izdarīt arī elektroniski, tikai sagaidiet atbildi, jo izrādās ne visi e-pasti aizceļo līdz BKUS un automātisku atbildētāju viņi patreiz nav uzlikuši. Līdz ar to e-pasts var nozust interneta labirintos un neviens par to nekad neuzzinās.
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru